Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,441 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

141,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042078
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 141,100 €
  • Cena po m2 : 3441.46 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

140,000 €

Na prodaju dvosoban stan 43m² – novogradnja, treći sprat, terasa, dvorišna orijentacija Prodaje se moderno opremljen i izuzetno funkcionalan dvo…

  • Soba: 2.0
  • 3,256 €/m2
  • 43 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

145,000 €

LUKS RENOVIRAN TROSOBAN STAN U PETROVARADINU-74m2 ID#12089…

  • Soba: 3.0
  • 1,959 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Podbara

148,780 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,381 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Sajmište

135,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

145,980 €

Adice odličan četvorosoban stan deljiv na dve stambene jedinice …

  • Soba: 4.0
  • 1,640 €/m2
  • 89 m2