Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,405 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

129,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042080
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 129,400 €
  • Cena po m2 : 3405.26 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

135,000 €

Prodaje se odličan dvosoban stan na prvom spratu - Jerneja Kopitara…

  • Soba: 2.0
  • 2,872 €/m2
  • 47 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

123,600 €

U ponudi koja se retko pojavljuje na tržištu, izdvajamo stan koji savršeno balansira cenu, kvalitet i lokaciju — idealan izbor kako za život, ta…

  • Soba: 1.5
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

123,600 €

NOVI SAD. BULEVAR EVROPE.JEDNOIPOSOBAN STAN. U STANU OSTAJE AMERIČKI PLAKARU SOBI I UGRADNA KUHINJA(Svet nekretnine, No…

  • Soba: 1.5
  • 3,015 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Podbara

135,000 €

NOVI SAD. PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN. Parking u dvorištu zgrade obezbeđen za stanare.(Svet nekretnine,…

  • Soba: 1.5
  • 3,857 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

124,150 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,822 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

136,400 €

NOVI SAD. TELEP.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,480 €/m2
  • 55 m2