Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,471 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

142,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042084
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 142,300 €
  • Cena po m2 : 3470.73 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

133,900 €

Na prodaju stan od 54m2 (51m2 uknjižen, zbog zatvorene terase dodata kvadratura), na TOP LOKACIJI, stan gleda na SUP Kralja Petra, idealan za poslovn…

  • Soba: 2.5
  • 2,625 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Detelinara

138,200 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

139,000 €

Prodaje se dvosoban stan na Bulevaru Evrope, na 4. spratu kvalitetne zgrade.Stan je kompletno opremljen, bez ikakvih ula…

  • Soba: 2.0
  • 2,725 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

133,171 €

Dvosoban stan 42m2 u izgradnji - Telep …

  • Soba: 2.0
  • 3,171 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

138,000 €

* Sajam Kompleks - Novi Sad *…

  • Soba: 1.5
  • 3,450 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Sajmište

145,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2