Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,402 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

139,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042085
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 139,500 €
  • Cena po m2 : 3402.44 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

148,000 €

PRODAJA-DVOSOBAN-BULEVAR OSLOBODJENJA ID#11848…

  • Soba: 2.0
  • 2,902 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

133,500 €

Novi Sad, Bulevar patrijarha Pavla, U ceni nameštaj …

  • Soba: 1.5
  • 3,708 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

139,000 €

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,089 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Socijalno

144,200 €

Prodaje se kompletno namešten luksuzan jednoiposoban stan u…

  • Soba: 1.5
  • 3,897 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

143,400 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,561 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Adice

136,400 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,165 €/m2
  • 63 m2