Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,405 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

129,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042087
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 129,400 €
  • Cena po m2 : 3405.26 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/5

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

137,000 €

Novi Sad, Petrovaradin, Lep dvoiposoban porodičan stan- okružen zelenilom…

  • Soba: 2.5
  • 1,756 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Detelinara

129,800 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. DVOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,416 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Grbavica

135,000 €

PRODAJA-DVOIPOSOBAN-49M2-GRBAVICA ID#11828…

  • Soba: 2.5
  • 2,755 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

133,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

133,900 €

DVOSOBAN STAN NA BULEVARU OSLOBOĐENJA ID#10117…

  • Soba: 1.5
  • 3,524 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Centar

123,600 €

Apartman u pešačkoj zoni – centar Novog Sada, odlična investicija…

  • Soba: 1.5
  • 2,168 €/m2
  • 57 m2