Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,312 €/m2
  • Površina: 93 m2
PRODAJA

308,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042089
  • Površina : 93 m2
  • Cena : 308,000 €
  • Cena po m2 : 3311.83 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

309,720 €

Na prodaju luksuzan penthouse površine 97m² u modernom stambenom kompleksu, u neposrednoj blizini Sajma. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj kom…

  • Soba: 4.0
  • 3,193 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Centar

299,000 €

Novi Sad, najuži centar grada , prodaje se nov lux, svetao petosoban stan u dva nivoa. Izuzetna nekretnina na prestižn…

  • Soba: 5.0
  • 2,199 €/m2
  • 136 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Moderan luksuzan dupleks na Novom Naselju – 120 m² komfora…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Centar

309,000 €

Komforan, namešten četvorosoban stan, sa parking mestom, u centru Novog Sada-retko u ponudi …

  • Soba: 4.0
  • 2,711 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Podbara

302,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Novi Sad, Novo Naselje -stan duplex -novogradnja…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2