Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,648 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

161,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042103
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 161,500 €
  • Cena po m2 : 2647.54 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/5

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

163,770 €

Bulevar-Uknjižen Lep Dvosoban stan 53 m2 na četvrtom spratu preko puta Futoške Pijace-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Satelit

155,500 €

Na prodaju trosoban stan u novogradnji kod Satelitske pijace - 56m2…

  • Soba: 3.0
  • 2,777 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Grbavica

153,480 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,411 €/m2
  • 45 m2

*** Jahorina ***

160,600 €

*** Jahorina ***…

  • Soba: 1.5
  • 3,088 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

155,500 €

ODLIČAN STAN NA PRODAJU - BULEVAR OSLOBOĐENJA - FUTOŠKA ID#11810…

  • Soba: 2.0
  • 3,793 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Centar

155,000 €

Novi Sad, Centar, Lep dvoiposoban salonac sa parkingom…

  • Soba: 2.5
  • 2,583 €/m2
  • 60 m2