Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,801 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

159,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042108
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 159,650 €
  • Cena po m2 : 2800.88 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

150,000 €

Prodajemo stan sa parking mestom ID#11747…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Centar

162,900 €

Centar, fenomenalan dvosoban stan-49m2-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 3,394 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Podbara

157,200 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,417 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

165,000 €

NOVOGRADNJA-TROSOBAN 63m2-BULEVAR PATRIJARHA PAVLA ID#11847…

  • Soba: 3.0
  • 2,619 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

161,460 €

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan u izgradnji sa povratom PDV - 60m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,691 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Centar

163,870 €

RB:12313131…

  • Soba: 1.0
  • 3,811 €/m2
  • 43 m2