Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,811 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

132,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042113
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 132,100 €
  • Cena po m2 : 2810.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar

125,150 €

Lep dvoiposoban stan novije gradnje na idealnoj lokaciji u Ćirpanovoj ulici. U pitanju je jedan izuzetan stan, iz kog se pruža predivan pogled sa…

  • Soba: 2.0
  • 2,407 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Adice

126,600 €

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan - bliže Telepu …

  • Soba: 2.5
  • 2,146 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

135,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 44 m2

Sremska Kamenica Institut

139,200 €

EXTRA STAN NOVA ZGRADA-50 M2 065/3858-888…

  • Soba: 1.5
  • 2,784 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Sajmište

141,800 €

• Soba: 2.0
  • 3,017 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

140,000 €

Dvoiposoban stan na Novoj Detelinari ID#10820…

  • Soba: 2.5
  • 2,593 €/m2
  • 54 m2