Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,806 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

131,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042114
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 131,900 €
  • Cena po m2 : 2806.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Klasičan dvosoban stan na Detelinari …

  • Soba: 2.0
  • 2,429 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Adice

124,630 €

Adice-Uknjižen Dvosoban stan 42 m2 na Prvom Spratu sa Terasom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,967 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

140,150 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Centar

140,900 €

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN 48M2 U CENTRU GRADA, BLIZU RIBLJE PIJACE, 140 900EU…

  • Soba: 1.5
  • 2,935 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

122,000 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,711 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

131,350 €

Novi Sad, Telep, nadomak Bulevara Patrijarha Pavla u blizini Hitne pomoći prodaje se potpuno nov, odmah useljiv dvoipos…

  • Soba: 2.5
  • 2,388 €/m2
  • 55 m2