Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,790 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

131,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042115
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 131,150 €
  • Cena po m2 : 2790.43 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

133,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,973 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Grbavica

140,255 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 1.5
  • 3,506 €/m2
  • 40 m2

Sremska Kamenica Institut

139,200 €

EXTRA STAN NOVA ZGRADA-50 M2 065/3858-888…

  • Soba: 1.5
  • 2,784 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

136,400 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,784 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

NOVI SAD.ADICE.DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

135,000 €

Novi Sad, Pavla Papa, odličan dvosoban stan na dobroj lokaciji…

  • Soba: 2.0
  • 2,647 €/m2
  • 51 m2