Novi Sad - Telep

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,804 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

159,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042124
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 159,800 €
  • Cena po m2 : 2803.51 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/5

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Inđija Inđija

154,500 €

PRODAJE SE ODLIČAN STAN U INĐIJI.HodnikDve terase,jedna ustakljenaDnevni boravak,tri spavaće sobe,dva kupatila,dve os…

  • Soba: 4.0
  • 1,644 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Liman 2

167,000 €

PRODAJA - DVOIPOSOBAN - 59M2 - LIMAN 2 ID#12047…

  • Soba: 2.5
  • 2,982 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Adice

165,315 €

Stan u urbanoj vili, 3.5 …

  • Soba: 3.5
  • 2,204 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Novo Naselje

153,500 €

Prodaje se jako lep i uredan stan na Novom naselju, 55m2. Stan sadrzi prostran dnevni boravak, dve spavace sobe, kupatilo i terasu. U produzetku se na…

  • Soba: 3.0
  • 2,791 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

153,990 €

Prodaja stana Novi Sad-Dvoisposoban, 64m2 ID#10153…

  • Soba: 2.5
  • 2,406 €/m2
  • 64 m2