Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,808 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

137,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042130
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 137,600 €
  • Cena po m2 : 2808.16 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

136,500 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,413 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Sajmište

136,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,033 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

143,250 €

• Soba: 2.0
  • 3,048 €/m2
  • 47 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

135,130 €

Petrovaradin - Dvoiposoban stan 45 m2 u izgradnji …

  • Soba: 1.5
  • 3,003 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Perfekcija na Bulevaru Evrope – Dvosoban stan sa velikom terasom…

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Socijalno

129,800 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.JEDNOIPOSOBAN STAN,MOGUĆNOST PARKIRANJA U DVORIŠTU ZGRADE.NAMEŠTEN SVE PO MERI,  RENOVIRAN, O…

  • Soba: 1.5
  • 3,328 €/m2
  • 39 m2