Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,827 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

147,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042135
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 147,000 €
  • Cena po m2 : 2826.92 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

152,955 €

Odmah useljiv, dvoiposoban 55m2 Nova Detelinara, svetao, blizina skole, vrtica, prodavnica...Lift, klima, 2 terase, obe …

  • Soba: 2.5
  • 2,781 €/m2
  • 55 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

150,900 €

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled na grad i prirodu! …

  • Soba: 3.0
  • 2,434 €/m2
  • 62 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

143,960 €

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled …

  • Soba: 3.0
  • 2,482 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,608 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Klisa

148,110 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 3.0
  • 2,086 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Novo Naselje

139,050 €

Stan sa dušom u najlepšem delu Novog naselja …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 54 m2