Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,808 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

137,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042136
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 137,600 €
  • Cena po m2 : 2808.16 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

141,500 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.0
  • 2,830 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Socijalno

144,200 €

Prodaje se kompletno namešten luksuzan jednoiposoban stan u…

  • Soba: 1.5
  • 3,897 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Železnička stanica

133,900 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.0
  • 2,125 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

136,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,040 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

• Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

146,000 €

Prodaja stana- Novi Sad, Petrovaradin ID#10760…

  • Soba: 2.5
  • 2,281 €/m2
  • 64 m2