Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,822 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

124,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042138
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 124,150 €
  • Cena po m2 : 2821.59 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

123,600 €

NOVI SAD. BULEVAR EVROPE.JEDNOIPOSOBAN STAN. U STANU OSTAJE AMERIČKI PLAKARU SOBI I UGRADNA KUHINJA(Svet nekretnine, No…

  • Soba: 1.5
  • 3,015 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Centar

133,900 €

Prodaje se predivan stan u samom centru grada. Odličan je za život ali i za izdavanje na mesečnom a i na dnevnom nivou. Nalazi se na drugom spratu …

  • Soba: 1.5
  • 3,719 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

Jednoiposoban stan, Nova Detelinara ID#8357…

  • Soba: 1.5
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Novo Naselje

119,980 €

Jednoiposoban stan, 38 m², Novo Naselje, Novi Sad, 1. sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,157 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Detelinara

132,870 €

Na prodaju odličan dvosoban stan površine 40 m² na Detelinari, smešten na 2. spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene pre 8 godina. Nekretnina …

  • Soba: 2.0
  • 3,322 €/m2
  • 40 m2