Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,819 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

135,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042146
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 135,300 €
  • Cena po m2 : 2818.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

131,500 €

Na Novoj Detelinari, u mirnom delu nadomak Hadžiruvimove ulice, prodaje se udoban jednoiposoban stan površine 41m² sa terasom, smešten u zgradi sa…

  • Soba: 2.0
  • 3,207 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Podbara

139,500 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,402 €/m2
  • 41 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

143,300 €

*Petrovaradin-Preradovićeva-parking-povrat PDV-a*…

  • Soba: 3.0
  • 2,471 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Lipov gaj

139,100 €

Troiposoban stan sa parking mestom, novogradnja…

  • Soba: 3.5
  • 2,076 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Grbavica

144,420 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 1.5
  • 3,703 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Centar

137,600 €

PRODAJA Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Centar, 43.00m2, 137600 eur ID#11141…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 43 m2