Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,792 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

136,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042147
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 136,800 €
  • Cena po m2 : 2791.84 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

127,460 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,832 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Novi Sad, Nova detelinara - Dvoiposoban stan funkcionalnog rasporeda 55m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,622 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

136,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Novi Sad - Detelinara Na prodaju dvosoban stan od 53m2 na Staroj Detelinari. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje. Kontakt - 063446559 Šifra - 10…

  • Soba: 2.0
  • 2,429 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Podbara

142,300 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,388 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Železnička stanica

146,260 €

Na prodaju dvosoban stan u blizini Železničke stanice i Bulevara – odlična investiciona prilika U ponudi je dvosoban stan na atraktivnoj lokacij…

  • Soba: 2.0
  • 2,612 €/m2
  • 56 m2