Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN  STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,592 €/m2
  • Površina: 90 m2
PRODAJA

233,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042148
  • Površina : 90 m2
  • Cena : 233,300 €
  • Cena po m2 : 2592.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

242,100 €

NOVI SAD,GRBAVICA,odličan 4-soban  dupleks stan ,donji deo veliki dnevni boravak,kuhinja,terasa, trpezarija u sklo…

  • Soba: 4.0
  • 2,374 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Avijacija

225,700 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,536 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Centar

243,000 €

* Centar - Luksuzan stan *…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

235,200 €

Novi Sad-Bulevar Oslobodjenja…

  • Soba: 3.0
  • 2,800 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Telep

235,284 €

ČETVOROSOBAN stan TELEP* 95m2* Povrat PDV-a ID#10208…

  • Soba: 4.0
  • 2,477 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Salajka

240,000 €

Prodaje se odlicno sredjen stan na Salajci, 103m2. Stan je dobro rasporedjen sa svim elementima neophodnim za zivotm. Prostran, svetao i funkcionalan.…

  • Soba: 3.0
  • 2,330 €/m2
  • 103 m2