Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,802 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

131,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042149
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 131,700 €
  • Cena po m2 : 2802.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

132,612 €

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja.…

  • Soba: 3.0
  • 2,456 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

128,800 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,067 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Novo Naselje

139,000 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD-Novo naselje, Bulevar Jovana Dučića, 61m2 ID#4387…

  • Soba: 3.0
  • 2,279 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Centar

133,900 €

Prodaje se predivan stan u samom centru grada. Odličan je za život ali i za izdavanje na mesečnom a i na dnevnom nivou. Nalazi se na drugom spratu …

  • Soba: 1.5
  • 3,719 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Socijalno

123,308 €

Atraktivni stanovi na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadrž…

  • Soba: 0.5
  • 3,978 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Novo Naselje

138,230 €

Nov, neuseljavan stan od 61m2 na odličnoj lokaciji!…

  • Soba: 2.5
  • 2,266 €/m2
  • 61 m2