Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN  STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,582 €/m2
  • Površina: 92 m2
PRODAJA

237,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042151
  • Površina : 92 m2
  • Cena : 237,500 €
  • Cena po m2 : 2581.52 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

244,600 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 5.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 5.0
  • 2,575 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

230,000 €

KOMFORAN TROSOBAN PORODIČAN STAN 82m2 ID#11756…

  • Soba: 2.5
  • 2,805 €/m2
  • 82 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

244,600 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,548 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Liman 3

231,750 €

Trosoban - Liman3…

  • Soba: 3.0
  • 2,971 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Sajmište

247,200 €

Lux četvorosoban stan u blizini Novosadskog sajma, ukupne površine 96m2- izuzetna ponuda …

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

244,700 €

* Novi Sad - Bulevar Oslobođenja *…

  • Soba: 4.5
  • 2,472 €/m2
  • 99 m2