Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,802 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

148,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042154
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 148,500 €
  • Cena po m2 : 2801.89 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

149,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

139,260 €

Južni Telep-Trosoban stan 52 m2 u Izgradnji sa Gratis Terasom od 10m2-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Sajmište

140,150 €

• Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

154,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,813 €/m2
  • 55 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

149,080 €

PORODIČNI DOM IZ SNOVA – Trosoban stan na Mišeluku (62.12m²) …

  • Soba: 3.0
  • 2,405 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Futog

156,560 €

Futog-Petosoban stan 95 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,648 €/m2
  • 95 m2