Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,792 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

136,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042156
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 136,800 €
  • Cena po m2 : 2791.84 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

139,000 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD-Novo naselje, Bulevar Jovana Dučića, 61m2 ID#4387…

  • Soba: 3.0
  • 2,279 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Detelinara

130,750 €

NOVI SAD.DETELINARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,615 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

139,260 €

Južni Telep-Trosoban stan 52 m2 u Izgradnji sa Gratis Terasom od 10m2-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

140,000 €

Prodajemo stan-Novi Sad, Bulevar Evrope ID#11308…

  • Soba: 2.0
  • 2,593 €/m2
  • 54 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

137,190 €

Komforan dvosoban stan (55,73 m²) – Mišeluk …

  • Soba: 2.0
  • 2,494 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Centar

139,050 €

Odličan noviji dvosoban stan u blizini centra i bulevara Oslobođenja …

  • Soba: 2.0
  • 2,726 €/m2
  • 51 m2