Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN  STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,592 €/m2
  • Površina: 90 m2
PRODAJA

233,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042157
  • Površina : 90 m2
  • Cena : 233,300 €
  • Cena po m2 : 2592.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

240,000 €

Prodaje se odlicno sredjen stan na Salajci, 103m2. Stan je dobro rasporedjen sa svim elementima neophodnim za zivotm. Prostran, svetao i funkcionalan.…

  • Soba: 3.0
  • 2,330 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN  STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Podbara

241,550 €

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 90 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,684 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Grbavica

242,100 €

NOVI SAD,GRBAVICA,odličan 4-soban  dupleks stan ,donji deo veliki dnevni boravak,kuhinja,terasa, trpezarija u sklo…

  • Soba: 4.0
  • 2,374 €/m2
  • 102 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

242,180 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,523 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

242,050 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 94 m2