Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,823 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

135,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042162
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 135,500 €
  • Cena po m2 : 2822.92 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

137,250 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,050 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Podbara

127,800 €

NA PRODAJU - Jednoiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 1.5
  • 3,117 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Podbara

135,000 €

NOVI SAD. PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN. Parking u dvorištu zgrade obezbeđen za stanare.(Svet nekretnine,…

  • Soba: 1.5
  • 3,857 €/m2
  • 35 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

145,000 €

LUKS RENOVIRAN TROSOBAN STAN U PETROVARADINU-74m2 ID#12089…

  • Soba: 3.0
  • 1,959 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Grbavica

129,170 €

Dvosoban stan na Grbavici, 48m² + terasa, odlična lokacija, uknjižen 1/1…

  • Soba: 2.0
  • 2,691 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Grbavica

129,000 €

Novi Sad, Grbavica, prodaje se odličan kompletno renoviran dvosoban stan u novijoj zgradi . Stan je bez ikakvih ulaganj…

  • Soba: 1.5
  • 2,867 €/m2
  • 45 m2