Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,792 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

136,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042163
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 136,800 €
  • Cena po m2 : 2791.84 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

146,260 €

Na prodaju dvosoban stan u blizini Železničke stanice i Bulevara – odlična investiciona prilika U ponudi je dvosoban stan na atraktivnoj lokacij…

  • Soba: 2.0
  • 2,612 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

135,500 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,823 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Novo Naselje

146,200 €

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade, manja zgradica sa…

  • Soba: 2.5
  • 2,478 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

134,930 €

NOVA GRADNJA dvosoban stan na prodaju 47m² Telep …

  • Soba: 2.0
  • 2,871 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

132,870 €

Na prodaju odličan dvosoban stan površine 40 m² na Detelinari, smešten na 2. spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene pre 8 godina. Nekretnina …

  • Soba: 2.0
  • 3,322 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Sajmište

128,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,055 €/m2
  • 42 m2