Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,784 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

136,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042168
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 136,400 €
  • Cena po m2 : 2783.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

135,000 €

Novi Sad, Pavla Papa, odličan dvosoban stan na dobroj lokaciji…

  • Soba: 2.0
  • 2,647 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Podbara

134,000 €

Kompletno renoviran jednoiposoban stan sa velikom terasom – Podbara…

  • Soba: 1.5
  • 3,829 €/m2
  • 35 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

143,300 €

*Petrovaradin-Preradovićeva-parking-povrat PDV-a*…

  • Soba: 3.0
  • 2,471 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Veternk

128,750 €

Veternik - stan 88m2…

  • Soba: 4.0
  • 1,463 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Salajka

128,140 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 45m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,848 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

136,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2