Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,792 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

136,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042171
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 136,800 €
  • Cena po m2 : 2791.84 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

137,850 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,063 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

131,350 €

Novi Sad, Telep, nadomak Bulevara Patrijarha Pavla u blizini Hitne pomoći prodaje se potpuno nov, odmah useljiv dvoipos…

  • Soba: 2.5
  • 2,388 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Podbara

127,800 €

NA PRODAJU - Jednoiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 1.5
  • 3,117 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

133,900 €

Novi Sad, Telep - Dvosoban dupleks u izgradnji sa povratom PDV 52m2 …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.DVOSOBAN STAN.NAMEŠTEN.PARKING MESTO UZ STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,773 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

142,150 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.POLU NAMEŠTEN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 1,895 €/m2
  • 75 m2