Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,823 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

135,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042177
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 135,500 €
  • Cena po m2 : 2822.92 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/5

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Institut

139,200 €

EXTRA STAN NOVA ZGRADA-50 M2 065/3858-888…

  • Soba: 1.5
  • 2,784 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Novo Naselje

140,000 €

Prodaja stana- Novo Naselje, Novi Sad ID#10063…

  • Soba: 2.0
  • 2,188 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

133,900 €

Novi Sad, Telep - Dvosoban dupleks u izgradnji sa povratom PDV 52m2 …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar

142,200 €

Prodaje se Duplex kod Futoške pijace. Na donjem spratu nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ostava, kupatilo i terasa. Na gornjem se …

  • Soba: 3.5
  • 2,495 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Podbara

134,000 €

Kompletno renoviran jednoiposoban stan sa velikom terasom – Podbara…

  • Soba: 1.5
  • 3,829 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Podbara

133,000 €

Prodajemo predivno renoviran i kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji nadomak centra grada. Stan je po strukturi jednoiposoban sa terasom o…

  • Soba: 1.5
  • 3,800 €/m2
  • 35 m2