Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,793 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

136,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042178
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 136,850 €
  • Cena po m2 : 2792.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

131,150 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,790 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

139,260 €

Južni Telep-Trosoban stan 52 m2 u Izgradnji sa Gratis Terasom od 10m2-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Detelinara

142,600 €

PRODAJA - KOMFORAN DVOSOBAN - DETELINARA ID#12063…

  • Soba: 3.0
  • 2,300 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Sajmište

146,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

143,250 €

• Soba: 2.0
  • 3,048 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Novo Naselje

146,200 €

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade, manja zgradica sa…

  • Soba: 2.5
  • 2,478 €/m2
  • 59 m2