Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,592 €/m2
  • Površina: 90 m2
PRODAJA

233,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042179
  • Površina : 90 m2
  • Cena : 233,300 €
  • Cena po m2 : 2592.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

226,600 €

Lux stan odlična ponuda ID#4815…

  • Soba: 3.0
  • 3,104 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Novo Naselje

236,900 €

Predstavljamo vam izvanrednu priliku za kupovinu četvorosobnog stana od prostranih 105m2 sa terasama u jednom od najlepših i najbolje planiranih kva…

  • Soba: 4.0
  • 2,820 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Avijacija

225,700 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,536 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

226,600 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Avijacija

233,400 €

• Soba: 4.0
  • 2,537 €/m2
  • 92 m2