Novi Sad - Socijalno

NOVI SAD.SOCIJALNO.JEDNOIPOSOBAN STAN,MOGUĆNOST PARKIRANJA U DVORIŠTU ZGRADE.NAMEŠTEN SVE PO MERI,  RENOVIRAN, O

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,328 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

129,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042239
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 129,800 €
  • Cena po m2 : 3328.21 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/3

NOVI SAD.SOCIJALNO.JEDNOIPOSOBAN STAN,MOGUĆNOST PARKIRANJA U DVORIŠTU ZGRADE.NAMEŠTEN SVE PO MERI,  RENOVIRAN, OKREČEN ,MALA OSTAVA NA TERASI

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

125,513 €

Jednoiposoban stan u izgradnji 42m2 - Telep …

  • Soba: 1.5
  • 2,988 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

135,000 €

Prodaja stana-Dvosoban, Sajam, 48m2-Parking u dvorištu ID#10950…

  • Soba: 2.0
  • 2,813 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

125,700 €

NOVI SAD. TELEP.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,514 €/m2
  • 50 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

137,610 €

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled …

  • Soba: 3.0
  • 2,502 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

130,750 €

NOVI SAD.DETELINARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,615 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Liman 2

139,000 €

Na prodaju veći jednosoban stan površine 39 m² na Limanu 2. …

  • Soba: 1.0
  • 3,564 €/m2
  • 39 m2