Novi Sad - Kej

NOVI SAD.KEJ.DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,912 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

168,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042243
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 168,900 €
  • Cena po m2 : 2912.07 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kej
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/5

NOVI SAD.KEJ.DVOSOBAN STAN.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 4

162,000 €

Dvosoban stan-Liman 4,55m2- Uknjižen ID#11903…

  • Soba: 2.0
  • 2,945 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Novo Naselje

165,000 €

Trosoban stan sa prelepim pogledom u najlepšem delu Novog naselja…

  • Soba: 3.0
  • 2,324 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

175,600 €

Na prodaju moderan trosoban stan površine 62m² u zgradi koja je trenutno u izgradnji. Stan se nalazi na trećem spratu i poseduje lift. Raspored je …

  • Soba: 3.0
  • 2,832 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

172,150 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 3.0
  • 2,459 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Sajmište

169,950 €

Sajam, odlična ponuda ID#9811…

  • Soba: 3.5
  • 1,931 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Futog

178,450 €

Futog-Veliki Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji-mogućnost povrata PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,803 €/m2
  • 99 m2