Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,253 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042266
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 2253.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/4

NOVI SAD.SAJAM.TROSOBAN STAN.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

149,350 €

Na prodaju trosoban stan površine 74 m² na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu, idealan za kvalitetan porodični život ili kao dugoročna…

  • Soba: 3.0
  • 2,018 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

146,500 €

* Novi Sad - Telep * sa PDV-om…

  • Soba: 3.0
  • 2,483 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

152,645 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 45,67 m2 m2 …

  • Soba: 2.0
  • 3,318 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

150,070 €

Novi Sad, Telep- Dvoiposoban stan u izgradnji 62m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,420 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Liman 1

142,000 €

Dvoiposoban stan na Limanu 1 ID#10629…

  • Soba: 2.5
  • 2,958 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar

152,450 €

U ponudi je funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan smešten na 12. spratu od ukupno 14, sa otvorenim pogledom i obiljem prirodne svetlosti tokom…

  • Soba: 2.0
  • 2,989 €/m2
  • 51 m2