Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,620 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

112,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042335
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 112,650 €
  • Cena po m2 : 2619.77 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/5

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

113,300 €

Novi Sad, Petrovaradin - Jednoiposoban stan 39m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,905 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

112,500 €

Funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 2,813 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Socijalno

119,500 €

Prodaja renoviranog dvosobnog stana – Socijalno, širi centar Novog Sada | 40 m² | Bez ulaganja Na prodaju je kompletno renoviran dvosoban stan po…

  • Soba: 2.0
  • 2,988 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Grbavica

113,300 €

PRODAJA JEDNOSOBNOG STANA GRBAVICA ID#5078…

  • Soba: 1.0
  • 3,541 €/m2
  • 32 m2