Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,589 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

106,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042341
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 106,150 €
  • Cena po m2 : 2589.02 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

111,200 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,711 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Adice

99,000 €

Novi Sad, Adice - Nov, neuseljavan stan odličan za život ili izdavanje, 42,15 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,357 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Kej

109,180 €

Kej – Renovirana garsonjera 34 m², idealna za život ili izdavanje…

  • Soba: 0.5
  • 3,211 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

Prodaje se dupleks na Novoj Detelinari, 57m2 - odlicna lokacija Stan se nalazi na drugom spratu, dvoiposoban, gradsko grejanje. Izuzetno dobra ponuda!…

  • Soba: 2.5
  • 1,988 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

98,850 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,601 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Centar

103,000 €

Prodaje se poslovni prostor koji se koristi i opremljen je kao stan. Nalazi se u centru grada. Pogodan za svakodnevni zivot ili poslovne delatnosti Sa…

  • Soba: 2.5
  • 1,807 €/m2
  • 57 m2