Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,589 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

95,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042342
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 95,800 €
  • Cena po m2 : 2589.19 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajlovo

86,850 €

Novi Sad, Sajlovo - Odličan, jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 2,068 €/m2
  • 42 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

87,950 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,199 €/m2
  • 40 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

89,610 €

Telep-Odličan Jednoiposoban stan 30 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,987 €/m2
  • 30 m2