Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,590 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

103,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042345
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 103,600 €
  • Cena po m2 : 2590.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

96,800 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,227 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Sajmište

104,400 €

• Soba: 0.5
  • 3,164 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Centar

101,970 €

Novi Sad, odlična prilika za kupovinu izvanredne nekretnine u strogom Centru grada (pešačka zona). NOVO, KOMPLETNO NAMEŠTENO!!!! Odlična investic…

  • Soba: 0.5
  • 4,249 €/m2
  • 24 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,910 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,798 €/m2
  • 40 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

106,000 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,120 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

112,500 €

Funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 2,813 €/m2
  • 40 m2