Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,588 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

106,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042346
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 106,100 €
  • Cena po m2 : 2587.80 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

113,300 €

Prodaja- Garsonjera- kompleks- Bulevar Evrope ID#9461…

  • Soba: 0.5
  • 3,907 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

104,900 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,690 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

104,100 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,974 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Centar

97,100 €

NOVI SAD. CENTAR.GARSONJERA. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,735 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Telep

113,520 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,769 €/m2
  • 41 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

115,000 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,556 €/m2
  • 45 m2