Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,605 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

166,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042351
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 166,700 €
  • Cena po m2 : 2604.69 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/5

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

165,000 €

Trosoban stan sa prelepim pogledom u najlepšem delu Novog naselja…

  • Soba: 3.0
  • 2,324 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Adice

176,200 €

Na prodaju je komforan četvorosoban stan površine 74 m², smešten u mirnom i porodičnom delu grada, u zoni između Adica i Telepa. Lokacija je ide…

  • Soba: 3.5
  • 2,381 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Sajmište

175,000 €

Odličan renoviran dvosoban stan-sajam…

  • Soba: 2.0
  • 2,778 €/m2
  • 63 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

170,000 €

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo. NOV, četvorosoban stan, površine 75m2. Stan je savršen za porodicu ili za one koji žele luksuzan i komforan živo…

  • Soba: 4.0
  • 2,267 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Telep

166,164 €

TROSOBAN STAN - TELEP* povrat PDV-a* ID#10264…

  • Soba: 3.0
  • 2,556 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

172,770 €

Severni Telep-Pogodan Četvorosoban stan 87 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,986 €/m2
  • 87 m2