Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,600 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

166,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042353
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 166,400 €
  • Cena po m2 : 2600.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/5

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

174,000 €

Odličan, trosoban duplex na Novoj Detelinari! Mogućnost kupovine garaže !! ID#10275…

  • Soba: 3.0
  • 2,486 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Telep

169,200 €

Severni Telep-Lep Trosoban stan 60 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,820 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Centar

159,700 €

Novi Sad - centar, blizina izvršnog veće, prodaje se renoviran dvosoban stan od 47m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je salonskog tipa, dvostrano o…

  • Soba: 2.0
  • 3,398 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

164,500 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,826 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

• Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2