Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,600 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

166,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042366
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 166,400 €
  • Cena po m2 : 2600.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/5

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

164,000 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,565 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Lipov gaj

159,650 €

Stan 72m2-LIPOV GAJ…

  • Soba: 3.0
  • 2,217 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Novo Naselje

160,600 €

Uknjiženo*TROSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU ID#1107…

  • Soba: 3.0
  • 2,200 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Sajmište

169,440 €

Prodaja dvoiposobnog stana- Sajam ID#9058…

  • Soba: 2.5
  • 3,605 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

157,730 €

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan 63 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,504 €/m2
  • 63 m2