Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,604 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

166,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042367
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 166,650 €
  • Cena po m2 : 2603.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/5

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

175,100 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNOG MESTA    (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,824 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Novo Naselje

157,600 €

* Novi Sad - Novo Naselje *…

  • Soba: 2.5
  • 2,671 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

172,150 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 3.0
  • 2,459 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Liman 3

174,000 €

Prodaje se komforan dvosoban stan na Limanu III. Lav 2020 nekretnine. Registarski br posrednika 1187Kontakt:&n…

  • Soba: 2.0
  • 2,677 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

169,950 €

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA …

  • Soba: 3.0
  • 2,698 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Liman 3

157,600 €

Novi Sad - Liman 3, prodaje se klasičan dvosoban stan od 51m2, lift, terasa, uknjižen. Stan ima odličan raspored, iz hodnika se ulazi u sve prosto…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 51 m2