Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,583 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

105,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042381
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 105,900 €
  • Cena po m2 : 2582.93 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/5

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

98,250 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,169 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Na prodaju jednoiposoban stan – moguća kupovina putem kredita za mlade …

  • Soba: 1.5
  • 2,861 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

110,143 €

Na prodaju dvosoban stan – 36,91 m², Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,984 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

109,070 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,797 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Klisa

97,315 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,212 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Novo Naselje

108,150 €

Otkrijte svoj novi dom u Novom Naselju u delu Šarengrad! Nudimo vam komforan jednoiposoban stan od 46m2 sa odličnim rasporedom. Stan se nalazi na tr…

  • Soba: 1.5
  • 2,351 €/m2
  • 46 m2