Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.GARSONJERA.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,100 €/m2
  • Površina: 28 m2
PRODAJA

86,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042441
  • Površina : 28 m2
  • Cena : 86,800 €
  • Cena po m2 : 3100.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/5

NOVI SAD.PODBARA.GARSONJERA.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

81,600 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,813 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

77,000 €

Novi Sad - Centar, prodaje se garsonjera od 22m2, useljiva, uknjižena 1/1. Garsonjera je kompletno renovirana ( komplet instalacije, podovi, stolari…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 22 m2

Novi Sad Adice

95,000 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji na početku Adica. U pitanju je projekat izgradnje zgrade izvrsnog arhitekturskog dizajn…

  • Soba: 1.5
  • 2,436 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

90,750 €

PRODAJA Stan 1.5: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, 33.00m2, 90750 eur ID#11169…

  • Soba: 1.5
  • 2,750 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Detelinara

85,000 €

Prodaje se garsonjera Nova Detelinara. Uknjiženo ID#11943…

  • Soba: 0.5
  • 3,400 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Centar

78,300 €

Na prodaju funkcionalna garsonjera sa izdvojenim prostorom za spavanje, smeštena na izuzetnoj lokaciji u strogom centru Novog Sada – svega 5 minu…

  • Soba: 1.5
  • 3,012 €/m2
  • 26 m2