Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,151 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

148,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042442
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 148,100 €
  • Cena po m2 : 3151.06 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/5

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

153,470 €

ODLIČAN DVOSOBAN STAN - SAJAM ID#10232…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Moderan i luksuzno opremljen stan na Bulevaru Evrope…

  • Soba: 1.5
  • 3,433 €/m2
  • 42 m2

Sremski Karlovci Centar

140,960 €

USELJIVO ODMAH! Luksuzna zgrada u Novim Banovcima. Četvorosoban stan od 95m2. …

  • Soba: 4.0
  • 1,484 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

149,920 €

Telep, fenomenalan dvoiposoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.5
  • 2,829 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

140,000 €

Prodajemo stan-Novi Sad, Bulevar Evrope ID#11308…

  • Soba: 2.0
  • 2,593 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

138,947 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan …

  • Soba: 3.5
  • 1,957 €/m2
  • 71 m2