Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,099 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

114,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042443
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 114,650 €
  • Cena po m2 : 3098.65 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/5

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

119,950 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,726 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Detelinara

115,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Nova Detelinara, Rumenačka, 57.00m2, ID#11162…

  • Soba: 2.5
  • 2,018 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

118,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,105 €/m2
  • 38 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

108,150 €

Novi Sad, Petrovaradin, prodaje se odličan dvosoban stan koji je vrlo lako moguće preurediti u dvoiposoban . Potrebno …

  • Soba: 2.0
  • 1,833 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Banatić

112,300 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD-Novi Sad-Banatić, Bačka, 70.00m2, 112300 eur ID#8899…

  • Soba: 4.0
  • 1,604 €/m2
  • 70 m2