Novi Sad - Podbara

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,115 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

124,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042446
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 124,600 €
  • Cena po m2 : 3115.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/5

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

130,000 €

Stan 48m2 + terasa 3m2 + podrum 7m2 - Lokacija stana je izvanredna zato što je na par minuta laganog hoda udaljen od CE…

  • Soba: 2.0
  • 2,708 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

121,000 €

NOVI SAD. ADICE. DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,086 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

124,700 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 2.0
  • 2,969 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

123,600 €

Odličan namešten dvoiposoban u novogradnji! Parking uključen u cenu. …

  • Soba: 2.5
  • 2,095 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Salajka

128,140 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 45m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,848 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

118,140 €

Novi Sad, Sajam - Kompletno i kvalitetno nameštena komforna garsonjera - povrat PDV-a …

  • Soba: 0.5
  • 4,074 €/m2
  • 29 m2