Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,094 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

120,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042447
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 120,650 €
  • Cena po m2 : 3093.59 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/5

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

126,885 €

U blizini limana 4 odličan stan u izgradnji u manjem lux kompleksu …

  • Soba: 2.0
  • 2,951 €/m2
  • 43 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

127,420 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 3,034 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

Na prodaju je potpuno renoviran dvosoban stan od 43 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade u mirnom i porodičnom delu Stare Detelinare, jedn…

  • Soba: 2.0
  • 2,874 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Novo Naselje

123,600 €

Novi Sad, Novo Naselje, u novijoj zgradi, funkcionalan, svetao, dvosoban stan bez ulaganja. Terasa je zastakljena i funk…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

115,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Nova Detelinara, Rumenačka, 57.00m2, ID#11162…

  • Soba: 2.5
  • 2,018 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2