Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,108 €/m2
  • Površina: 66 m2
PRODAJA

205,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042449
  • Površina : 66 m2
  • Cena : 205,150 €
  • Cena po m2 : 3108.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/5

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Na prodaju trosoban, dvorišno orijentisan stan 62m² – odlična lokacija…

  • Soba: 2.5
  • 3,323 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

200,800 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,910 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

195,700 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

200,000 €

Komforan četvorosoban stan sa pogledom na Telep ID#10970…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 80 m2

Prodaje se trosoban stan u Sremskoj

198,150 €

Prodaje se trosoban stan u Sremskoj Kamenici koji predstavlja idealan spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnosti i prijatnog ambijenta za život. Smešt…

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 74 m2